RSF1FT412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT412R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF1FT412R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 412 OHM 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF1FT412R.pdf2.RSF1FT412R.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF1FT412R
Part Number RSF1FT412R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1494140 pcs Arkusz danych 1.RSF1FT412R.pdf2.RSF1FT412R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSF Tryb panel 412 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RS 1 412 1% R
RS 1 412 1% R-ND
RS14121%R
RS14121%R-ND
RS1412FR
RS1412FR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film