RSF12JTR680
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12JTR680 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF12JTR680
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.68 OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF12JTR680.pdf2.RSF12JTR680.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF12JTR680
Part Number RSF12JTR680 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.68 OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4045377 pcs Arkusz danych 1.RSF12JTR680.pdf2.RSF12JTR680.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSF Tryb panel 680 mOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RS 1/2 0.68 5% R
RS 1/2 0.68 5% R-ND
RS1/20.685%R
RS1/20.685%R-ND
RS1/20.68JR
RS1/20.68JR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 680 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film