RSF12JT5K60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12JT5K60 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF12JT5K60
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 5.6K OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF12JT5K60.pdf2.RSF12JT5K60.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF12JT5K60
Part Number RSF12JT5K60 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.6K OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4047771 pcs Arkusz danych 1.RSF12JT5K60.pdf2.RSF12JT5K60.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSF Tryb panel 5.6 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSF 1/2 5.6K 5% R
RSF 1/2 5.6K 5% R-ND