RSF12JT3R60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12JT3R60 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF12JT3R60
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 3.6 OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF12JT3R60.pdf2.RSF12JT3R60.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF12JT3R60
Part Number RSF12JT3R60 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.6 OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4216872 pcs Arkusz danych 1.RSF12JT3R60.pdf2.RSF12JT3R60.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSF Tryb panel 3.6 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RS 1/2 3.6 5% R
RS 1/2 3.6 5% R-ND
RS1/23.65%R
RS1/23.65%R-ND
RS1/23.6JR
RS1/23.6JR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba zakończeń 2
szczegółowy opis 3.6 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film