RSF12JT12R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12JT12R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF12JT12R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 12 OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF12JT12R0.pdf2.RSF12JT12R0.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF12JT12R0
Part Number RSF12JT12R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 12 OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3721866 pcs Arkusz danych 1.RSF12JT12R0.pdf2.RSF12JT12R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSF Tryb panel 12 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RS 1/2 12 5% R
RS 1/2 12 5% R-ND
RS1/2125%R
RS1/2125%R-ND
RS1/212JR
RS1/212JR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba zakończeń 2
szczegółowy opis 12 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film