RPC2512JT180R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2512JT180R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RPC2512JT180R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 180 OHM 5% 1.5W 2512
Arkusze danych: 1.RPC2512JT180R.pdf2.RPC2512JT180R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RPC2512JT180R
Part Number RPC2512JT180R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 180 OHM 5% 1.5W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 478872 pcs Arkusz danych 1.RPC2512JT180R.pdf2.RPC2512JT180R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Seria RPC Tryb panel 180 Ohms
Moc (W) 1.5W Opakowania Original-Reel®