RPC2512JT150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2512JT150K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RPC2512JT150K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 150K OHM 5% 1.5W 2512
Arkusze danych: 1.RPC2512JT150K.pdf2.RPC2512JT150K.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RPC2512JT150K
Part Number RPC2512JT150K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 150K OHM 5% 1.5W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 599318 pcs Arkusz danych 1.RPC2512JT150K.pdf2.RPC2512JT150K.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Seria RPC Tryb panel 150 kOhms
Moc (W) 1.5W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 150 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film