RPC1210JT51R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC1210JT51R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RPC1210JT51R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 51 OHM 5% 1/2W 1210
Arkusze danych: 1.RPC1210JT51R0.pdf2.RPC1210JT51R0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RPC1210JT51R0
Part Number RPC1210JT51R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 51 OHM 5% 1/2W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 716633 pcs Arkusz danych 1.RPC1210JT51R0.pdf2.RPC1210JT51R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Seria RPC Tryb panel 51 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) Inne nazwy RPC 1210 51 5% R
RPC 1210 51 5% R-ND