RPC1206KT51R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC1206KT51R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RPC1206KT51R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 51 OHM 10% 1/3W 1206
Arkusze danych: 1.RPC1206KT51R0.pdf2.RPC1206KT51R0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RPC1206KT51R0
Part Number RPC1206KT51R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 51 OHM 10% 1/3W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1519889 pcs Arkusz danych 1.RPC1206KT51R0.pdf2.RPC1206KT51R0.pdf
Tolerancja ±10% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Seria RPC Tryb panel 51 Ohms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy RPC 1206 51 10% R
RPC 1206 51 10% R-ND