RPC1206JTR270
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RPC1206JTR270
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.27 OHM 5% 1/3W 1206
Arkusze danych: RPC1206JTR270.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RPC1206JTR270
Part Number RPC1206JTR270 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.27 OHM 5% 1/3W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 706103 pcs Arkusz danych RPC1206JTR270.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Seria RPC Tryb panel 270 mOhms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 270 mOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film