RPC1206JT200R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC1206JT200R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RPC1206JT200R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 200 OHM 5% 1/3W 1206
Arkusze danych: 1.RPC1206JT200R.pdf2.RPC1206JT200R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RPC1206JT200R
Part Number RPC1206JT200R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 200 OHM 5% 1/3W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2106870 pcs Arkusz danych 1.RPC1206JT200R.pdf2.RPC1206JT200R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Seria RPC Tryb panel 200 Ohms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 200 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film