RPC1206JT10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC1206JT10K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RPC1206JT10K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 10K OHM 5% 1/3W 1206
Arkusze danych: 1.RPC1206JT10K0.pdf2.RPC1206JT10K0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RPC1206JT10K0
Part Number RPC1206JT10K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10K OHM 5% 1/3W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2267920 pcs Arkusz danych 1.RPC1206JT10K0.pdf2.RPC1206JT10K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Seria RPC Tryb panel 10 kOhms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy RPC 1206 10K 5% R
RPC 1206 10K 5% R-ND