RPC0805JT39K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC0805JT39K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RPC0805JT39K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 39K OHM 5% 1/4W 0805
Arkusze danych: 1.RPC0805JT39K0.pdf2.RPC0805JT39K0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RPC0805JT39K0
Part Number RPC0805JT39K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 39K OHM 5% 1/4W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3280719 pcs Arkusz danych 1.RPC0805JT39K0.pdf2.RPC0805JT39K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria RPC Tryb panel 39 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.024" (0.60mm) cechy Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 39 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film