RPC0603JT6K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC0603JT6K20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RPC0603JT6K20
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 6.2K OHM 5% 1/10W 0603
Arkusze danych: 1.RPC0603JT6K20.pdf2.RPC0603JT6K20.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RPC0603JT6K20
Part Number RPC0603JT6K20 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 6.2K OHM 5% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3177956 pcs Arkusz danych 1.RPC0603JT6K20.pdf2.RPC0603JT6K20.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria RPC Tryb panel 6.2 kOhms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 6.2 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film