RNV14FTL4M99
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNV14FTL4M99 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNV14FTL4M99
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 4.99M OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: RNV14FTL4M99.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNV14FTL4M99
Part Number RNV14FTL4M99 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.99M OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2283378 pcs Arkusz danych RNV14FTL4M99.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
Seria RNV Tryb panel 4.99 MOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 4.99 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Metal Film