RNV14FAL10M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNV14FAL10M0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNV14FAL10M0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES MF HV .25W 10M OHM 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNV14FAL10M0.pdf2.RNV14FAL10M0.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNV14FAL10M0
Part Number RNV14FAL10M0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES MF HV .25W 10M OHM 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1849205 pcs Arkusz danych 1.RNV14FAL10M0.pdf2.RNV14FAL10M0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
Seria RNV Tryb panel 10 MOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Axial Inne nazwy RNV14FAL10M0CT
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
szczegółowy opis 10 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film