RNS1FTD10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNS1FTD10K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNS1FTD10K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 10K OHM 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: RNS1FTD10K0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNS1FTD10K0
Part Number RNS1FTD10K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10K OHM 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1671920 pcs Arkusz danych RNS1FTD10K0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
Seria RNS Tryb panel 10 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 10 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film