RNMF14FTD8K45
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD8K45 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNMF14FTD8K45
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 8.45K OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNMF14FTD8K45.pdf2.RNMF14FTD8K45.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNMF14FTD8K45
Part Number RNMF14FTD8K45 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 8.45K OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3351232 pcs Arkusz danych 1.RNMF14FTD8K45.pdf2.RNMF14FTD8K45.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Seria RNMF Tryb panel 8.45 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RNM 1/4 T1 8.45K 1% R
RNM 1/4 T1 8.45K 1% R-ND