RNMF14FTD511R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD511R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNMF14FTD511R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 511 OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNMF14FTD511R.pdf2.RNMF14FTD511R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNMF14FTD511R
Part Number RNMF14FTD511R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 511 OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3657322 pcs Arkusz danych 1.RNMF14FTD511R.pdf2.RNMF14FTD511R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Seria RNMF Tryb panel 511 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RNM 1/4 T1 511 1% R
RNM 1/4 T1 511 1% R-ND