RNMF14FTD226K
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNMF14FTD226K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNMF14FTD226K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 226K OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNMF14FTD226K.pdf2.RNMF14FTD226K.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNMF14FTD226K
Part Number RNMF14FTD226K Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 226K OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3190311 pcs Arkusz danych 1.RNMF14FTD226K.pdf2.RNMF14FTD226K.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.25W, 1/4W
Napięcie - Podział Axial Grubość (maks) ±100ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) Seria RNMF
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja Axial
Inne nazwy RNM 1/4 T1 226K 1% R
RNM 1/4 T1 226K 1% R-ND