RNMF14FTC82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTC82K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNMF14FTC82K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 82K OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNMF14FTC82K0.pdf2.RNMF14FTC82K0.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNMF14FTC82K0
Part Number RNMF14FTC82K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 82K OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4789905 pcs Arkusz danych 1.RNMF14FTC82K0.pdf2.RNMF14FTC82K0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Seria RNMF Tryb panel 82 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)