RNMF12FTD47K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTD47K5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNMF12FTD47K5
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 47.5K OHM 1/2W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNMF12FTD47K5.pdf2.RNMF12FTD47K5.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNMF12FTD47K5
Part Number RNMF12FTD47K5 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47.5K OHM 1/2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3221219 pcs Arkusz danych 1.RNMF12FTD47K5.pdf2.RNMF12FTD47K5.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNMF Tryb panel 47.5 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Axial Inne nazwy RNMF12FTD47K5CT
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 47.5 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Kompozycja Metal Film