RNF1FTD160K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF1FTD160K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF1FTD160K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 160K OHM 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF1FTD160K.pdf2.RNF1FTD160K.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF1FTD160K
Part Number RNF1FTD160K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 160K OHM 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 750145 pcs Arkusz danych 1.RNF1FTD160K.pdf2.RNF1FTD160K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RNF Tryb panel 160 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 160 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film