RNF1FTD100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF1FTD100K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF1FTD100K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 100K OHM 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF1FTD100K.pdf2.RNF1FTD100K.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF1FTD100K
Part Number RNF1FTD100K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100K OHM 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 762761 pcs Arkusz danych 1.RNF1FTD100K.pdf2.RNF1FTD100K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RNF Tryb panel 100 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RNF 1 T1 100K 1% R