RNF18JTD220R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18JTD220R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF18JTD220R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 220 OHM 1/8W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF18JTD220R.pdf2.RNF18JTD220R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF18JTD220R
Part Number RNF18JTD220R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 220 OHM 1/8W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4184784 pcs Arkusz danych 1.RNF18JTD220R.pdf2.RNF18JTD220R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Seria RNF Tryb panel 220 Ohms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RNF 1/8 T1 220 5% R
RNF 1/8 T1 220 5% R-ND