RNF18FTE316R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTE316R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF18FTE316R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 316 OHM 1/8W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF18FTE316R.pdf2.RNF18FTE316R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF18FTE316R
Part Number RNF18FTE316R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 316 OHM 1/8W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1217699 pcs Arkusz danych 1.RNF18FTE316R.pdf2.RNF18FTE316R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Seria RNF Tryb panel 316 Ohms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 316 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film