RNF18FTE1K24
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTE1K24 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF18FTE1K24
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.24K OHM 1/8W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF18FTE1K24.pdf2.RNF18FTE1K24.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF18FTE1K24
Part Number RNF18FTE1K24 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.24K OHM 1/8W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1148650 pcs Arkusz danych 1.RNF18FTE1K24.pdf2.RNF18FTE1K24.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Seria RNF Tryb panel 1.24 kOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/8 T9 1.24K 1% R