RNF18FBD1K91
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF18FBD1K91 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF18FBD1K91
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.91K OHM 1/8W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF18FBD1K91.pdf2.RNF18FBD1K91.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF18FBD1K91
Part Number RNF18FBD1K91 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 1.91K OHM 1/8W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4867321 pcs Arkusz danych 1.RNF18FBD1K91.pdf2.RNF18FBD1K91.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.125W, 1/8W
Napięcie - Podział Axial Grubość (maks) ±100ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) Seria RNF
Stan RoHS Bulk Polaryzacja Axial
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta RNF18FBD1K91 Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety FIFO 2
Rozszerzony opis 1.91k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Opis RES 1.91K OHM 1/8W 1% AXIAL Okładziny, Typ obudowy Metal Film