RNF18FAD75K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FAD75K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF18FAD75K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 75K OHM 1/8W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF18FAD75K0.pdf2.RNF18FAD75K0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF18FAD75K0
Part Number RNF18FAD75K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 75K OHM 1/8W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3018873 pcs Arkusz danych 1.RNF18FAD75K0.pdf2.RNF18FAD75K0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Seria RNF Tryb panel 75 kOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/8 T1 75K 1% T