RNF18FAD30K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FAD30K1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF18FAD30K1
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 30.1K OHM 1/8W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF18FAD30K1.pdf2.RNF18FAD30K1.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF18FAD30K1
Part Number RNF18FAD30K1 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 30.1K OHM 1/8W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3249398 pcs Arkusz danych 1.RNF18FAD30K1.pdf2.RNF18FAD30K1.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Seria RNF Tryb panel 30.1 kOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/8 T1 30.1K 1% T