RNF18DAD10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18DAD10K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF18DAD10K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 10K OHM 1/8W .5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF18DAD10K0.pdf2.RNF18DAD10K0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF18DAD10K0
Part Number RNF18DAD10K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10K OHM 1/8W .5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2917746 pcs Arkusz danych 1.RNF18DAD10K0.pdf2.RNF18DAD10K0.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Seria RNF Tryb panel 10 kOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/8 T1 10K 0.5% T