RNF18BTD11K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18BTD11K5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF18BTD11K5
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 11.5K OHM 1/8W .1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF18BTD11K5.pdf2.RNF18BTD11K5.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF18BTD11K5
Part Number RNF18BTD11K5 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 11.5K OHM 1/8W .1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 568277 pcs Arkusz danych 1.RNF18BTD11K5.pdf2.RNF18BTD11K5.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Seria RNF Tryb panel 11.5 kOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/8 T1 11.5K 0.1% R