RNF14JTD82R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14JTD82R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14JTD82R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 82 OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14JTD82R0.pdf2.RNF14JTD82R0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14JTD82R0
Part Number RNF14JTD82R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 82 OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3343204 pcs Arkusz danych 1.RNF14JTD82R0.pdf2.RNF14JTD82R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 82 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/4 T1 82 5% R