RNF14JBD18R0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14JBD18R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14JBD18R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 18 OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14JBD18R0.pdf2.RNF14JBD18R0.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14JBD18R0
Part Number RNF14JBD18R0 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 18 OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5079347 pcs Arkusz danych 1.RNF14JBD18R0.pdf2.RNF14JBD18R0.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.25W, 1/4W
Napięcie - Podział Axial Grubość (maks) ±100ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Seria RNF
Stan RoHS Bulk Polaryzacja Axial
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta RNF14JBD18R0 Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety FIFO 2
Rozszerzony opis 18 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Opis RES 18 OHM 1/4W 5% AXIAL Okładziny, Typ obudowy Metal Film