RNF14FTE1K62
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTE1K62 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14FTE1K62
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.62K OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14FTE1K62.pdf2.RNF14FTE1K62.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14FTE1K62
Part Number RNF14FTE1K62 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.62K OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1552956 pcs Arkusz danych 1.RNF14FTE1K62.pdf2.RNF14FTE1K62.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 1.62 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1.62 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film