RNF14FTD9K31
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14FTD9K31 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14FTD9K31
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 9.31K OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14FTD9K31.pdf2.RNF14FTD9K31.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14FTD9K31
Part Number RNF14FTD9K31 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 9.31K OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3561320 pcs Arkusz danych 1.RNF14FTD9K31.pdf2.RNF14FTD9K31.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.25W, 1/4W
Napięcie - Podział Axial Grubość (maks) ±100ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Seria RNF
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja Axial
Inne nazwy RN 1/4 T1 9.31K 1% R