RNF14FTD3R16
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD3R16 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14FTD3R16
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 3.16 OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14FTD3R16.pdf2.RNF14FTD3R16.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14FTD3R16
Part Number RNF14FTD3R16 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.16 OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4494597 pcs Arkusz danych 1.RNF14FTD3R16.pdf2.RNF14FTD3R16.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 3.16 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/4 T1 3.16 1% R