RNF14FTD2K05
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD2K05 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14FTD2K05
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2.05K OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14FTD2K05.pdf2.RNF14FTD2K05.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14FTD2K05
Part Number RNF14FTD2K05 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.05K OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3827921 pcs Arkusz danych 1.RNF14FTD2K05.pdf2.RNF14FTD2K05.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 2.05 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RNF 1/4 T1 2.05K 1% R