RNF14FTD270R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD270R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14FTD270R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 270 OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14FTD270R.pdf2.RNF14FTD270R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14FTD270R
Part Number RNF14FTD270R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 270 OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3654371 pcs Arkusz danych 1.RNF14FTD270R.pdf2.RNF14FTD270R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 270 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RNF 1/4 T1 270 1% R
RNF 1/4 T1 270 1% R-ND