RNF14FTD14K7
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14FTD14K7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14FTD14K7
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 14.7K OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14FTD14K7.pdf2.RNF14FTD14K7.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14FTD14K7
Part Number RNF14FTD14K7 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 14.7K OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5406773 pcs Arkusz danych 1.RNF14FTD14K7.pdf2.RNF14FTD14K7.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.25W, 1/4W
Napięcie - Podział Axial Grubość (maks) ±100ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Seria RNF