RNF14FTC69R8
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC69R8 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14FTC69R8
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 69.8 OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14FTC69R8.pdf2.RNF14FTC69R8.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14FTC69R8
Part Number RNF14FTC69R8 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 69.8 OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4595087 pcs Arkusz danych 1.RNF14FTC69R8.pdf2.RNF14FTC69R8.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 69.8 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/4 T2 69.8 1% R