RNF14FTC402K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC402K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14FTC402K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 402K OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14FTC402K.pdf2.RNF14FTC402K.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14FTC402K
Part Number RNF14FTC402K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 402K OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4214651 pcs Arkusz danych 1.RNF14FTC402K.pdf2.RNF14FTC402K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 402 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/4 T2 402K 1% R