RNF14FAC300K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAC300K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14FAC300K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 300K OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14FAC300K.pdf2.RNF14FAC300K.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14FAC300K
Part Number RNF14FAC300K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 300K OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4486921 pcs Arkusz danych 1.RNF14FAC300K.pdf2.RNF14FAC300K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 300 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 300 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film