RNF14DTE3K83
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14DTE3K83
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 3.83K OHM 1/4W .5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14DTE3K83.pdf2.RNF14DTE3K83.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14DTE3K83
Part Number RNF14DTE3K83 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.83K OHM 1/4W .5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 987095 pcs Arkusz danych 1.RNF14DTE3K83.pdf2.RNF14DTE3K83.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 3.83 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/4 T9 3.83K 0.5% R