RNF14DTD576R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14DTD576R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14DTD576R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 576 OHM 1/4W .5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14DTD576R.pdf2.RNF14DTD576R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14DTD576R
Part Number RNF14DTD576R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 576 OHM 1/4W .5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2951142 pcs Arkusz danych 1.RNF14DTD576R.pdf2.RNF14DTD576R.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 576 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/4 T1 576 0.5% R