RNF14DTC43K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14DTC43K2
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 43.2K OHM 1/4W .5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14DTC43K2.pdf2.RNF14DTC43K2.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14DTC43K2
Part Number RNF14DTC43K2 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 43.2K OHM 1/4W .5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2114931 pcs Arkusz danych 1.RNF14DTC43K2.pdf2.RNF14DTC43K2.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 43.2 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/4 T2 43.2K 0.5% R