RNF14CTC167R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14CTC167R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 167 OHM 1/4W .25% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14CTC167R.pdf2.RNF14CTC167R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14CTC167R
Part Number RNF14CTC167R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 167 OHM 1/4W .25% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 896668 pcs Arkusz danych 1.RNF14CTC167R.pdf2.RNF14CTC167R.pdf
Tolerancja ±0.25% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 167 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/4 T2 167 0.25% R