RNF14BTE46K4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTE46K4 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14BTE46K4
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 46.4K OHM 1/4W .1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14BTE46K4.pdf2.RNF14BTE46K4.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14BTE46K4
Part Number RNF14BTE46K4 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 46.4K OHM 1/4W .1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 450161 pcs Arkusz danych 1.RNF14BTE46K4.pdf2.RNF14BTE46K4.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 46.4 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/4 T9 46.4K 0.1% R