RNF14BTE17K8
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTE17K8 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14BTE17K8
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 17.8K OHM 1/4W .1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14BTE17K8.pdf2.RNF14BTE17K8.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14BTE17K8
Part Number RNF14BTE17K8 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 17.8K OHM 1/4W .1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 399357 pcs Arkusz danych 1.RNF14BTE17K8.pdf2.RNF14BTE17K8.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 17.8 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/4 T9 17.8K 0.1% R