RNF14BTE11K3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTE11K3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14BTE11K3
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 11.3K OHM 1/4W .1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14BTE11K3.pdf2.RNF14BTE11K3.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14BTE11K3
Part Number RNF14BTE11K3 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 11.3K OHM 1/4W .1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 459103 pcs Arkusz danych 1.RNF14BTE11K3.pdf2.RNF14BTE11K3.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 11.3 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/4 T9 11.3K 0.1% R